      • Omron Sensor E2B-M12LS02-WP-B1
      1/1
      Omron Sensor E2B-M12LS02-WP-B1
      • Comentarios
      Housing size: 12 mm
      Sensing Distance: 2 mm
      Connection Type: pre-wired, PVC, dia 4mm (standard)