      • Omron Sensor E2B-M18LS08-M1-C1
      1/1
      Omron Sensor E2B-M18LS08-M1-C1
      • Comentarios
      Housing size: 18 mm
      Sensing Distance: 8 mm
      Connection Type: M12 connector (4 pin)