      • KOYO Hollow-shaft Incremental Rotary Codificador TRD-2TH3000BF
      1/1
      • Comentarios
      Supply Voltage:DC10.8 to 26.4 V
      Output Voltage("H"):[(Supply Voltage) -3 V] or more
      Output Voltage("L"):0.4 V or lower
      Load Supply Voltage:30 V DC or lower
      Output Current(Inflow):Up to 30 mA
      Output Current(outflow):Up to 10 mA
      Maximum Response Frequency:200 kHz